1243

Враження від роботи з Ірою — неймовірні. Все легко, весело, позитивно, професійно. Навіть з таким переляком, як я, який зазвичай виходить гарно лише на спонтанних фото, Іра виловлювала неймовірні кадри і моменти. У роботі було таке враження, що знаєш людину сто років! А це багато важить:) До того ж, нешаблонний підхід до роботи робить свою справу. Фотографувалися з гумором, з задоволенням, лише справжні емоції. Словом, ми в захваті!:) Весільні фото будуть ідеальними:)

29855521_621826384830550_1179737595_n

С первых минут общения, заметно, что Ирина любит свою работу — это и в обсуждении образов, что б гармонично смотрелась пара, и подбор красивого места, и сам сюжет съёмки. Ира своим настроем легко помогает расслабиться и получать удовольствие от процесса съемки, подсказывает идеи, находит удачные ракурсы. После пяти минут фотосессии скованность ушла — по сути, дальше мы не позировали, а были на свидании с прогулкой, благодаря этому фотографии живые, эмоциональные и душевные. Довольны, что перед свадьбой сделали лав стори, это очень придало уверенности, особенно. Так же, Ирочка сделала нам фото-книги — такая красотища, словами трудно передать. Очень счастливы, что нашли такого хорошего профессионала и просто замечательного человека. Уверенна, что это не последняя наша фотосессия!

12699

Ірочка,спасибі за те, що завдяки Тобі у нас є прекрасна пам’ять про один з прекрасних днів.З тобою було дуже легко і приємно працювати!Від усієї душі хочу подякувати за чудову фотосесію!!!Фотографії вийшли просто шикарні, ми навіть не очікували таких результатів) Щастя тобі та процвітання твоїй справі!!! Ще раз величезне спасибі! =)

1301133

Дуже дякуєм за фотозйомку. Обов’язково ще будем звертатись. Фотографії дуже гарні. Час фотозйомки пройшов швидко і легко. Дуже вдячні за хорошу атмосферу. Фотосесії з таким фотографом — задоволення. Іра, дуже тобі вдячні)

6254

Хочу сказать Вам огромное спасибо за Вашу работу. Фотографии все крутые) 
Работать с вами было очень приятно и главное легко) так же хотим вас поблагодарить за то, что на нашем свадебном дне, вы помогали нам и подсказывали какие-то организационные моменты и мелочи, о которых мы не знали).

1301124

Ірочка, дуже дякуємо за фоточки. Приєднаюся до попередніх коментарів і ще раз скажу — твої роботи шедеври, працювати з тобою легко, цікаво і приємно. Ти вмієш розрядити обстановку і підняти настрій, що дуже важливо. Бажаю успіхів !!!